Aktualizace 31.12.2016
Srdečně jste zváni na

Saxíkův novoroční expres

aktualizace 12.10.2016
Muzeum Výtopna Zdice se ubralo k zimnímu spánku.
...pravidelná otvírací doba - bude otevřeno až v roce 2017, kdy začneme zahájením sezony 1. a 2. dubna 2017.

Zde již první zmínka k tomuto zahájení Klikněte ZDE

Pokud vás zajímá, jaké bylo zahájení turistické sezóny v muzeu Výtopna Zdice 2. a 3. dubna 2016 s doprovodným programem, klikněte níže.


zde odkaz na více informací proběhlých o oslavách.


.


Zde odkaz na fotoreportáž o minulém, II. ročníku.
____________________________________________________________

Co je u nás nového, aktuálně se děje nejlépe zjistíte na našem FB profilu. Nejsme sice zastánci a propagátory FB, bohužel je to pro rychlost a aktuálnost dané činnosti to nejlepší v dané chvíli.Nová turistická vizitka vydaná z našeho regionu je zde od konce prázdnin v prodeji (pro odkaz klikni zde).

Novou knihu >>ČSAD v Praze a Středních Čechách<< je možné si zde v odkazu objednat.
O víkendu 4. a 5. dubna 2015 se otevřelo Muzeum Výtopna Zdice po "zimním spánku" a zde přinášíme jedno naše amatérské video.

Jeden netradiční pohled na Výtopnu Zdice (klikni zde pro odkaz).

Zde první fotografie z otvírání nové části expozice VB.Kalendáře TATRA 2O15 jsou ještě stále k dispozici, na e-shop bohužel pro technickou závadu našeho systému nejdou vystavit - proto jen případně objednávky mailem.
Zde případně odkaz na kalendáře TATRA 2015.

Od 31. srpna 2014 je u nás v provozu pro naše návštěvníky vnitřní expozice Wi-Fi síť. Je určena hlavně pro ty, kteří by si chtěli při prohlížení exponátu dozvědět ještě něco víc. Zde na stránkách se postupně budeme snažit o co nejlepší prezentaci našich exponátů. S různými pro kliknutím se tak můžete dozvědět víc, než jen to, co je napsáno (či hlavně se vejde) na popisku vedle exponátu při návštěvě zde v muzeu.
Individuální návštěvu mimo zveřejněnou otevírací dobu je možné uskutečnit po telefonické domluvě na čísle  777 209 817-8. Pro tuto individuální návštěvu je nutno zakoupit minimálně 5 vstupenek za plnou cenu (dospělého).


Ceník vstupného
dospělý50 korun
dítě 6–15 let, důchodci nad 60 let, ZTP, ZTP/P25 korunSrdečně jste zváni, těšíme se na Vás…

© Saxi.cz
Kopírování a jakékoliv šíření obsahu tohoto portálu je bez souhlasu administrátorů výslovně zakázáno!